🙌 POMÁHÁME A SPOLUPRACUJEME 🙌

Minulý týden se zástupci našich firem sešli na dalším zasedání rady Nadační fond AD Group srdcem. A opět to bylo velmi náročné rozhodování o tom, které projekty podpořit a které ne. 🤷‍♀️

Ale cíl našeho Nadačního fondu zůstává stále stejný – pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují. Konkrétním lidem, konkrétním příběhům, lidem z našeho okolí. POMÁHÁME 💛

Díky našim skvělým zaměstnancům v rámci skupiny AD Group se neustále dozvídáme o nových, dojemných příbězích lidí z jejich blízkosti a hledáme cesty, jak pomoci. Někdy stačí finanční podpora, jindy zase aktivní zapojení do práce. Je neuvěřitelné, že od roku 2019, kdy jsme založili Nadační fond, jsme již pomohli 82 lidem a naše finanční podpora překročila hranici 2 milionů korun.

✔Ale nezastavujeme se

Právě bylo schváleno dalších 10 žádostí a stále přijímáme nové. Pokud vás při čtení těchto řádků napadl někdo z vašeho okolí, kdo nemá jednoduchý život a finanční pomoc by mu alespoň částečně pomohla, stačí ho odkázat na náš web a vyplnit jednoduchou žádost. Společně můžeme poskytnout pomoc tam, kde je to nejvíce potřeba.

Tímto bychom rádi poděkovali všem našim skvělým podporovatelům, firmám, které pravidelně přispívají do Nadačního fondu AD Group a umožňují nám realizovat tento smysluplný projekt. Bez vaší podpory by to nebylo možné!

Takže: Arch.Design, s.r.o., Relycon, s.r.o., Maximus Resort a.s., INVIN s.r.o., AVRIOINVEST, a.s., AvrioReal, s.r.o., dkarchitekti, Hotelový resort SEN, AD Economy s.r.o., ADI interiér s.r.o., SUBTECH, s.r.o., Linio Plan, s.r.o., CONSTRA, s.r.o., AD dent, s.r.o.

Děkujeme z celého srdce 💛

Společně můžeme dělat velké věci!

————

Nadační Fond AD Group srdcem

💻 info@adgroupsrdcem

📱 +420 605 237 103

www.adgroupsrdcem.cz