Avrioinvest a.s. vstupuje do nového roku s novým ředitelem

S účinností od 1. ledna 2022 byl na pozici ředitele developerské společnosti Avrioinvest jmenován Tomáš Beneš. Ve své funkci se soustředí na posílení pozice developerské společnosti Avrioinvest na trhu a hledání nových akvizičních příležitostí.

Tomáš Beneš nastoupil do společnosti Avrioinvest v roce 2020 na pozici Zástupce ředitele společnosti. Nyní bude zastávat. pozici ředitele. V developmentu působí již 15 let, během kterých získal bohaté zkušenosti na akvizicích, realizacích i prodeji nejrůznějších nemovitostí. Na manažerské pozici působil ve společnosti Bemett a také externě působil v roli poradce při investicích do nemovitostí. Při práci vystudoval dálkově obor Expertní inženýrství na Mendelově univerzitě. Ve funkci ředitele střídá Marka Vintera, který nadále bude řídit skupinu firem z portfolia skupiny AD Group a to z pozice předsedy představenstva.

S Markem už spolupracujeme 6 let prostřednictvím oborové asociaceABRAST (Asociace brněnských architektů a stavitelů). Jedním z mých hlavních cílů je upevnit postavení Avrioinvest v rámci realitního trhu, zároveň se budu soustředit na hledání nových obchodních příležitostí a dalších možností vedoucích k růstu naší společnosti,“ uvedl Tomáš Beneš ke své nové funkci.

Předseda představenstva společnosti Avrioinvest, Marek Vinter, komentoval obsazení postu nového šéfa týmu takto: „Na spolupráci s Tomem se velice těším, ostatně již minulý rok ukázal, že Tomáš je platnou posilou naší společnosti. Přesun na pozici ředitele byl tedy plánovaným a logickým krokem.“   

Ve svém volném čase Tomáš Beneš nejraději věnuje automobilismu – oblíbil si zejména vozy značky Škoda, které sbírá a udržuje.