Firemní Kemp AD Group 2022

Poslední letní dny už tradičně patří firemnímu kempu na Baldovci plného zábavy, dobrého jídla a setkávání napříč firmami naší skupiny.

Když se potkají skvělí lidé, je na stole hned přátelská atmosféra. Sladění do nových trik jsme prvně zaznamenali, jak nám to sluší na společné fotografii. A pak jsme se rozdělení do 14 týmů pustili do šifrovačky a každý v něm měl co dělat.  Někteří zapojili hlavně své mozkové buňky a seděli u šifer a zuřivě luštili, jiní běhali pro indicie, další plnili úkoly a získávali tak týmu body. Neméně důležitá byla role těch, kteří svůj tým řádně podporovali, udržovali atmosféru a nosili povzbuzující nápoje. Každý tým se do hry pustil s jinou vervou a jinou strategii. Některé pohltila natolik hra, že úplně ignorovali opakované výzvy k odchodu na oběd, jiní zase luštili během obědvání. Tak i tak hru dokončilo 13 ze 14 týmů, což je obdivuhodný výkon celé naší AD Group.

Odpoledne pak patřilo porovnáváním sil v beach volejbalu, dva týmy se pustili dokonce do nohejbalu a další objevovali taje lukostřelby, nebo trávník kolem věže proměnili v pétanquové hřiště. Pro ty, kteří po náročné aktivitě potřebovali zklidnit mysl a načerpat energii na noční program, tu byly lekce a workshopy jógy.

Večer kromě dobrého jídla a pití nabídl spoustu hudby, tance a zábavy. Věříme, že nejeden pracovní vztah byl utužen, nejedno přátelství posíleno a všechny rozepře odpuštěny.  A že se všichni zase sejdeme za rok a nebo ještě líp, že se společně potkáme už na vánočním večírku.