„Inspirace a inovace ve znamení letošního setkání“

Začátkem května se konala již 2. Konference AD Group, která se opět odehrála v prostorách našeho hotelu Maximus Resort

Více než 150 účastníků strávilo společný čas nad zajímavými prezentacemi zaměřenými na téma inspirace a inovace, které bylo hlavním cílem tohoto setkání.

  • Generální ředitel Radoslav Kobza představil nejnovější novinky ze skupiny AD Group, přičemž jeho prezentace nabídla i pohled do budoucnosti a strategických cílů naší skupiny.
  • Následovala prezentace jeho syna Michala Kobza, který se věnoval tématu budování pozitivních návyků z pohledu psychologie.
  • Vojta Urban, známý průvodce životním stylem a finalista MasterChef Česko, přinesl inspirativní pohled na význam spánkové hygieny a její vliv na efektivitu, pohodu a kvalitu v pracovním i osobním životě.
  • Závěrečnou přednášku o aktuálních trendech v oblasti umělé inteligence (AI) přednesl Marek Chýla, který poskytl účastníkům náhled na nejnovější technologické pokroky.

Celou akcí provázel Petr Holík, který se postaral o profesionální moderování události.

Součástí události bylo také vyhlášení Tváří hodnot AD Group za rok 2023, kde bylo celkem oceněno 12 zaměstnanců za jejich výjimečný přínos a sounáležitost k firemním hodnotám naší skupiny.

Nebyl by to ani Maximus, aby nás v průběhu prezentací a na následné after party nečekal skvělý raut spojený s letním grilováním.

Celkově to byla akce plná inspirace, nových poznatků a příjemné společnosti.

Děkujeme všem účastníkům za jejich účast a těšíme se, co nám přinese příští ročník.