Ohlédnutí za rokem 2023

Se začátkem nového roku bychom se rádi ohlédli za okamžiky, které jsme společně prožili v rámci AD Group v loňském roce. Rok 2023 byl rokem plným úspěchů, výzev a nezapomenutelných okamžiků.

✔ Naše firmy se zapojily do nespočtu projektů, které nás posunuly kupředu a otevřely nové obzory.

Nejenže jsme zdolali podnikatelské mety, ale také jsme se společně bavili a slavili.

🔝 Zažili jsme fantastický dětský den v Anthroposu, havajskou party pro klienty AD Group, kde jsme oslavili výročí 10 let hotelu Maximus Resort, firemní kemp v Baldovci, a mnoho dalších akcí pro naše zaměstnance a klienty.

🔝 Zrealizovali jsme také první konferenci AD Group pro zaměstnance, která se setkala s ohromným zájmem a konec roku jsme nemohli zakončit lépe než oblíbeným vánočním večírkem.

🙌 Velmi důležitá pro nás byla v tomto roce také pomoc potřebným. S hrdostí jsme podpořili 12 projektů prostřednictvím Nadačního fondu AD Group srcem v hodnotě 420 000 korun a i letos budeme pokračovat v pomoci těm, kteří to opravdu potřebují. ❤❤

👏 Děkujeme našim zaměstnancům za jejich práci a nasazení a našim klientům za jejich důvěru. Rok 2023 je za námi a už teď se těšíme na nové výzvy, které přinese rok 2024.