První ročník udílení ocenění „Tvář firemních hodnot AD Group“

Před již téměř dvěma lety jsme si ve skupině stanovili firemní hodnoty AD Group. S neustálým rozšiřování skupiny, novými zaměstnanci i klienty jsme pochopili, že je třeba pevně nadefinovat to, co je pro většinu z nás přirozené. S výsledkem naší práce, tedy kompletním přehledem firemních hodnot AD Group se můžete seznámit zde.

Jejich stanovením ale naše cesta teprve začala. A protože naplňování těchto hodnot je pro nás prioritou, rozhodli jsme se uspořádat anketu mezi zaměstnanci o Tvář firemních hodnot AD Group. A právě 9. června proběhlo historicky první vyhlášení této ankety a udílení cen. Zaměstnanci si sami vybírali mezi svými kolegy právě tu osobnost, která danou hodnotu vystihuje nejlépe. Do hlasování se zapojilo téměř 200 z nich, což nás velmi potěšilo.

A kdo si nakonec odnesl titul „Tvář firemních hodnot AD Group“?

Oceněnými kolegy pro letošní rok byli:

Václav Morava (Arch.Design) hodnota Respekt, Jan Mušálek (Arch.Design) – Orientace na klienta, Jaroslav Dokoupil (Arch.Design) – Odbornost, Jakub Kapsa (Arch.Design) – Kvalita, Antonín Peitl (AD Economy) a Dana Maršíková (Hotel Sen) a Radoslav Kobza (AD Group) za hodnotu Stabilita. Všem oceněným moc gratulujeme a těšíme se na další ročník.