FIREMNÍ HODNOTY AD GROUP

Představujeme Vám firemní hodnoty, které se stávají jedním ze základních pilířů skupiny AD Group. Našim cílem je, aby se tyto hodnoty staly součástí každodenního pracovního života nás všech a v neposlední řadě, aby nás s nimi spojovali i naši firemní partneři a klienti.

Doufáme, že se Vám budou líbit a bude pro Vás hračkou se s nimi ztotožnit.

Radoslav Kobza
a ředitelé firem AD Group

Respekt

Respekt k zaměstnancům i klientům je základním kamenem naší firmy. Prosazujeme otevřenost, vstřícnost, slušnost a férovost v jednání. Vždy držíme dané slovo.

Jeden tým

Správná motivace a spokojenost zaměstnanců jsou pro nás prioritou. Věříme v sílu týmové práce, využití synergie a potenciálu jednotlivých firem ve skupině.

Orientace na klienta

Každý náš klient je důležitý a představuje pro nás rovnocenného partnera. Na každý projekt, který realizujeme, se díváme jeho očima a vycházíme vstříc jeho přáním a potřebám.

Stabilita

AD Group je silná skupina firem, které patří ke špičce ve svém oboru. Svou úspěšnou historií, zkušenostmi, velikostí a ekonomickou silou je oporou zaměstnancům i našim klientům.

Odbornost

Zaměstnáváme jen ty nejlepší a jsme na to náležitě hrdí. Klademe velký důraz na znalosti jednotlivců v daném oboru. Zaměstnance průběžně vzděláváme, aby se stejně jako naše skupina drželi na špičce. Mezi naše silné stránky patří profesionalita, technologie, inovace a dlouholeté zkušenosti.

Kvalita

S kvalitou neděláme žádné kompromisy. Víme, že projekty a služby, na kterých pracujeme, jsou naší vizitkou. Chceme být nejlepší, proto klademe velký důraz na dodržování vysokých standardů.